REKLĀMA GOOGLE MEKLĒTĀJĀ

Mūsu uzņēmums piedāvā visaptverošus un efektīvus pakalpojumus reklāmas kampaņu izstrādē un pārvaldīšanā Google meklētājā

Reklāma Google meklētājā

Šeit ir īss apraksts par mūsu pakalpojumiem šajā jomā:

Reklāmas Kampaņu Izstrāde: Mūsu pieredzējušie speciālisti izstrādās un pielāgos reklāmas kampaņas, lai sasniegtu jūsu uzņēmuma mērķus. Mēs analizēsim jūsu auditoriju, konkurējošo tirgu un atslēgvārdus, lai izveidotu stratēģisku un efektīvu reklāmu plānu.

Atslēgvārdu Pārvaldība: Mēs veicam rūpīgu atslēgvārdu izpēti, izvēloties tos, kas vislabāk piesaistīs potenciālos klientus jūsu vietnē. Mēs pastāvīgi optimizējam un pielāgojam atslēgvārdus, lai nodrošinātu maksimālu izmaksu efektivitāti.

Reklāmu Izstrāde un Optimizācija: Mūsu radošais komandu izveidos izcili reklāmu tekstu un grafiku, kas piesaistīs uzmanību un mudinās cilvēkus veikt vēlamās darbības. Mēs arī pastāvīgi optimizējam reklāmas, lai uzlabotu to veiktspēju.

Mērķauditorijas Targetēšana: Mēs ļausim jums sasniegt precīzi tos cilvēkus, kuriem ir interese par jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Mēs izmantojam dažādas targetēšanas metodes, lai jūsu reklāmas nonāktu pie pareizajiem cilvēkiem.

Rakstiskie un Grafiskie Paziņojumi: Mēs piedāvājam rakstiskos un grafiskos paziņojumus, lai parādītu jūsu uzņēmumu Google meklētājā un uzlabotu jūsu zīmolu redzamību.

Mērīšana un Analīze: Mēs regulāri uzraugām un analizējam reklāmas veiktspēju, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat maksimālu ieguvumu no jūsu reklāmas budžeta. Mēs sniegsim jums detalizētus ziņojumus un ieteikumus uzlabojumiem.

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums piesaistīt vairāk klientu, palielināt konversijas un veiksmīgi konkurēt Google meklētājā. Mēs izmantojam efektīvas un stratēģiskas pieejas, lai jūsu reklāmas kampaņas būtu veiksmīgas un rentablas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt tiešsaistes mērķus.

Regulāras atskaites

2x mēnesī sniegsim atskaiti par iztērēto, sasniegto, klikšķiem, atdevi

Pieejama cena

Pie mums nav liela ikmēneša maksa un minimālais dienas budžets sākot no 3 eur

Saņemt bezmaksas cenu piedāvājumu

Telefona numurs

E-pasta adrese