Mājas lapu izstrāde

Mēs veidojam tīmekļa vietnes, kas atšķirs jūsu zīmolu no konkurentiem, nodrošinās vairāk klientu, lielākus ienākumus, mazāk stresa un kvalitatīvāku brīvo laiku

Mājas lapas izstrāde WordPress vidē

Jūsu uzņēmuma sasniegumu atslēga tiešsaistes vidē ir funkcionālas mājas lapas
izveide . Lai nodrošinātu augstu lapas kvalitāti un efektīvu darbību, mēs izstrādāsim
jūsu uzņēmuma mājaslapu WordPress platformā. Tas ir vislabākais risinājums:

Piesaista jaunus klientus

 Mājas lapa ir jūsu uzņēmuma digitālā vizītkarte, kur potenciālie klienti iepazīstas ar jums. WordPress piedāvā daudz pielāgojamas dizaina iespējas un papildinājumus, lai izveidotu pievilcīgu un pārliecinošu vietni. Augstas kvalitātes satura publicēšana un SEO optimizācija palīdz piesaistīt jaunus apmeklētājus no meklētājiem un sociālajiem tīkliem.

Palielina ienākumus

 Labākās mājas lapas ne tikai informē potenciālos klientus, bet arī pārvērš tos par maksājošiem klientiem. WordPress piedāvā dažādas e-komercijas iespējas un tiešsaistes maksājumu integrācijas, lai vienkāršotu produktu vai pakalpojumu pārdošanu. Lietotājdraudzīga pieredze uz lapas palīdz palielināt konversijas likmes un ienākumus.

Samazina darba apjomu

 WordPress ļauj automatizēt daudzas darbības, piemēram, jaunā satura publicēšanu, klientu pieteikumu apstrādi un kontaktu veidošanu. Turklāt daudzas funkcijas varētu būt automatizētas, lai uzņēmēji varētu ietaupīt laiku un resursus. Tas nozīmē mazāku stresu par darbu daudzumu un efektīvāku resursu izmantošanu.

Google draudzīgs

 WordPress ir pazīstams ar savu labo SEO optimizāciju un draudzīgu satura pārvaldību. Ar pareizu optimizāciju un pielāgojumiem jūsu mājas lapa var kļūt par pirmo rezultātu meklētājos, piesaistot vairāk organisko trafiku un potenciālos klientus.

Palīdz uzņēmumam augt

 Ieguldījums kvalitatīvā mājas lapā, kas ir pielāgota jūsu uzņēmuma vajadzībām, var palīdzēt uzņēmumam augt. Palielinot klientu bāzi, pārdošanas un ienākumus, jūs varat paplašināt savu uzņēmējdarbību un sasniegt jaunus augstumus.

Vairāk laika ģimenei

Ar optimizētu mājas lapu, kas darbojas efektīvi un piesaista klientus, jums varētu palikt vairāk laika ģimenei. Nepieciešamība mazināt darba apjomu un efektīvāk pārvaldīt uzņēmējdarbību var nodrošināt, ka jums ir laiks atpūsties un būt ar ģimeni, kas ir būtisks aspekts dzīvē.

  1.  
Saņemt bezmaksas cenu piedāvājumu
Responsīvs dizains

Mēs veidojam mājas lapas tā, ka jūsu vietne darbojas nevainojami visās ierīcēs un ir viegli lasāma uz visu izmēru ekrāniem

SEO optimizētas

Mājas lapa būs sagatavota Google meklētāja optimizācijai, lai Jūs vieglāk varētu tikt pie jauniem klientiem

Ātra lapas ielāde

Mūsu dizaini atbilst paraugpraksei, kas nodrošina ātru ielādes laiku, uzlabojot lietotāju pieredzi un SEO

Drošība

Mēs piešķiram prioritāti jūsu vietnes drošībai, izmantojot SSL sertifikāciju, drošas kodēšanas praksi un regulārus drošības atjauninājumus.

Jūsu ieguvums

Jūsu ieguvums – dizaina stratēģija, kas izceļ jūsu uzņēmumu starp konkurentiem un veicina biznesa rezultātus. Izmantojot jaunākās tīmekļa dizaina tehnoloģijas un tendencies nodrošināsim jums spēcīgu digitālo rīku uzņēmuma izaugsmei, vairāk klientiem, lielākai peļņai un to visu automatizējot, arī vairāk brīvā laika ģimenei.

Taču mūsu darbs nebeidzas ar jūsu vietnes atklāšanu. Mēs nodrošinām pastāvīgus uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir atjaunināta, droša un darbojas pēc iespējas labāk. Neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunu funkciju integrēšana, satura atjaunināšana vai problēmu novēršana, mēs jums palīdzēsim.

Ļaujiet mums izveidot vietni, kas ne tikai stāsta par jūsu zīmola stāstu, bet arī veicina izaugsmi un paaugstina jūsu klātbūtni tiešsaistē. Izmantojiet mūsu tīmekļa dizaina pakalpojumu, kas sniedz izcilu klātbūtni tīmeklī

Saņemt bezmaksas cenu piedāvājumu
kristaps@xbalt.com

E-pasta adrese

Klientu atsauksmes par mums

Mūsu klienti dalās pieredzē par pārmaiņām un izaugsmi. Nefiltrētas atsauksmes un patiess apliecinājums mūsu pakalpojumu kvalitātei

Esam ļoti apmierināti ar Kristapa darbu. Mājas lapa ir burvīga, attieksme bija pretimnākoša, arī meklējot izpildes laikā jaunus risinājumus pēc klienta vēlmēm. Ātrs saziņā, atsaucīgs un ļoti profesionāls!
Dace
Majoklis.lv
Kristaps ļoti atsaucīgs, ļoti izpildīgs. Vienmēr pieejams uz zvaniem, atbild uz īsziņām- kontaktēties viegli un patīkami. Pārsteidza darba ātrums( izpildīja pasūtījumu 6 dienās), tas ņemot vērā to, ka gaidīja no manis nepieciešamās ziņas... Tā būtu vēl ātrāk. Kvalitāte augstākajā līmenī. Visiem ļoti silti iesaku sadarboties ar šo profesionāli! Paldies tev Kristap!
Jānis
Moshmans.lv
Очень Советую. Одни только плюсы. Скорость, качество, коммуникация в любое время суток. Демократичные цены. ОЧЕНЬ быстрые сроки,
Aleksejs Borisjonoks