Reklāma sociālajos tīklos ,kas strādā!

Palieliniet Sava Uzņēmuma Redzamību un Peļņu!

Mūsu komanda piedāvā profesionālus sociālo tīklu reklāmas pakalpojumus, kas paredzēti, lai maksimizētu Jūsu uzņēmuma redzamību un veicinātu tā izaugsmi. Izstrādājam radošus un pārdomātus reklāmas risinājumus Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter un YouTube platformās. Katra platforma ir rūpīgi pielāgota, lai sasniegtu vislabākos rezultātus Jūsu konkrētajā nozarē.

Google Reklāma

Izmantojot Google reklāmas, Jūsu uzņēmuma piedāvājumi tiks parādīti tieši tiem potenciālajiem klientiem, kas meklē Jūsu produktus vai pakalpojumus. Ar mērķtiecīgiem atslēgvārdiem un SEO optimizētiem tekstiem Jūsu reklāmas sasniegs augstākas pozīcijas meklētājprogrammās, nodrošinot lielāku trafiku un konversijas rādītājus.

Facebook Reklāma

Facebook ir ideāla platforma mērķauditorijas iesaistīšanai, izmantojot vizuāli pievilcīgus un interaktīvus reklāmas materiālus. Mēs palīdzam Jums izveidot reklāmas, kas ne vien piesaista uzmanību, bet arī veicina lietotāju iesaistīšanos un dalīšanos, palielinot Jūsu zīmola atpazīstamību.

Instagram Reklāma

Ar vizuāli pievilcīgām un emocionāli uzrunājošām reklāmām Instagram platformā, Jūsu uzņēmums spēs sasniegt jaunus klientus un veicināt ciešākas attiecības ar esošajiem pircējiem. Izveidojam radošus un aizraujošus vizuālos materiālus, kas ir pielāgoti Jūsu zīmola tēlam.

LinkedIn Reklāma

LinkedIn ir nepieciešamība, ja vēlaties sasniegt profesionālu un biznesa orientētu auditoriju. Mēs specializējamies uz B2B reklāmām, kas ir specifiski orientētas uz uzņēmumu lēmumu pieņēmējiem un profesionāļiem nozares ietvaros.

Twitter Reklāma

Twitter ir lieliska platforma ātrai un efektīvai vēstījumu izplatīšanai. Mēs palīdzam Jums izveidot īsus un ietekmīgus reklāmas ziņojumus, kas veicina diskusijas un zīmola atpazīstamības palielināšanos.

YouTube Reklāma

Ar YouTube reklāmām Jūsu zīmols varēs efektīvi sasniegt plašu auditoriju caur video saturu. Mēs izstrādājam aizraujošus un informatīvus video klipus, kas piesaista skatītāju uzmanību un veicina interesi par Jūsu piedāvājumiem.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumu – reklāma sociālajos tīklos?

Mēs saprotam, ka katrs uzņēmums ir unikāls, tāpēc mēs piedāvājam individualizētu pieeju, kas ir tieši piemērota Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Uzturam pozitīvu uzņēmuma tēlu interneta vidē, kas ne tikai sekmīgi palīdz piesaistīt vairāk klientus, bet arī rada uzticību uzņēmumam.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt Jūsu uzņēmumam augt un sasniegt jaunus panākumus. Neļaujiet konkurencei apsteigt Jūs – ļaujiet mums palīdzēt Jums izcelties ar mūsu inovatīvajiem un radošajiem sociālo tīklu reklāmas risinājumiem!

Darbību kopums veiksmīgai reklāmai sociālajos tīklos

Reklāmas plānošana

Saprotam budžetu, saprotam izmaksas, ieplānojam reklāmu

Konkurentu izpēte

Izpētam konkurentus, saprotam ko un kā tie reklamē

Vizuāļu izveide

Izveidojam klientus piesaistošus vizuālos materiālus

Darbs ar tekstu

Strādājam ar tekstu, izveidojam vairākas versijas

Reklāmas izveidošana

Veidojam reklāmu, izvēlamies auditoriju un citus kritērijus, kam reklāmu rādīt

Reklāmas pārraudzība un optimizācija

Sekojam līdzi reklāmai, veicam uzlabojumus un optimizāciju

Par mums

Par mums

Klientuatsauksmes

Отличный специалист, настоящий профессионал своего дела ! Работу выполнил очень быстро и безупречно ! В дальнейшем обязательно буду с ним сотрудничать!

Olegs

Viennozīmīgi iesaku, zina savu jomu un izprot vēlmes, ātri paveica darbu.

Aivars B.

Однозначно могу рекомендовать Кристапса как специалиста. Создал интернет-магазин, который я хотел и учел все пожелания. Ответственное и профессиональное отношение к своему делу!

Artem

Esam ļoti apmierināti ar Kristapa darbu. Mājas lapa ir burvīga, attieksme bija pretimnākoša, arī meklējot izpildes laikā jaunus risinājumus pēc klienta vēlmēm. Ātrs saziņā, atsaucīgs un ļoti profesionāls!

Dace

Ātri un kvalitatīvi. Visiem iesaku.

Otomārs U.

Kristaps ļoti atsaucīgs, ļoti izpildīgs. Vienmēr pieejams uz zvaniem, atbild uz īsziņām- kontaktēties viegli un patīkami. Pārsteidza darba ātrums( izpildīja pasūtījumu 6 dienās), tas ņemot vērā to, ka gaidīja no manis nepieciešamās ziņas... Tā būtu vēl ātrāk. Kvalitāte augstākajā līmenī. Visiem ļoti silti iesaku sadarboties ar šo profesionāli! Paldies tev Kristap!

Moshmans SIA Jānis

Ātri,precīzi,zinoši. Ļoti patīkami sastrādāties ar cilvēkiem,kuri zina kas jādara un to arī izdara.

Gunita L.

Кристапс прекрасный партнёр и работник на которого можно положиться!

SIA DARAMVISU

Kristaps bija ļoti konkrēts savā piedāvājumā, ļoti labi izpratis mūsu prasību. Kvalitatīvi un norādītajā termiņā sasniedza mērķi. Bija patīkami sadarboties!

Žans K.

Все отлично. Человек шарит в теме. Настроил, объяснил, научил, как оптимизировать, за часик. Спасибо.

Olga

Очень Советую. Одни только плюсы. Скорость, качество, коммуникация в любое время суток. Демократичные цены. ОЧЕНЬ быстрые сроки,

Aleksejs Borisjonoks

Ļoti profesionāla, ātra un kvalitatīva darba izpilde. Komunikācija un jautājumu risināšana augstākajā līenī. Ļoti demokrātiskas cenas! Noteikti arī turpmāk sadarbošos un ieteikšu šī PRO pakalpojumus.

Kalvis J.

Очень быстро, качественно и красиво. Спасибо!

Aleksej

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Kopā izveidosim reklāmu sociālajos tīkloskas strādā Jūsu labā

Atvērt Whatsapp
Nepieciešama palīdzība?
Sveiki! 👋
Kā varam palīdzēt?